Duraline Tlumačov

Kompletní dodávka a montáž výrobníku chlazené vody Blue box Kappa V Evo pro výrobní závod Duraline v Tlumačově. Společnost Blue team úspěšně realizovala komplexní projekt modernizace chladicího systému ve výrobním závodě Duraline v Tlumačově. Hlavním cílem bylo navýšení chladicího výkonu a celková optimalizace systému dle požadavků investora.

V rámci projektu byla dodána a nainstalována nová moderní jednotka Blue box Kappa V Evo, která nahradila původní zastaralou jednotku York. Nová jednotka byla umístěna na silentbloky na speciálně připravený betonový základ a napojena novými rozvody studené vody na stávající strojovnu chlazení.

Důležitou součástí projektu byla také komplexní úprava stávajících rozvodů vody. Ty byly doplněny o systém vyhřívání s regulací a opatřeny kvalitní izolací s oplechováním pro minimalizaci tepelných ztrát. Stejná vylepšení byla provedena i na nových rozvodech k jednotce Blue box. Pro zajištění optimálního provozu byly ve strojovně chlazení vyměněny sací koše a původní čerpadla za nové moderní modely KSB Etachrom BC. Vše bylo doplněno nezbytnými úpravami na vodních rozvodech.

Celý projekt zahrnoval kompletní dodávku a montáž nové klimatizační jednotky, její napojení na stávající systém, modernizaci rozvodů včetně izolací, výměnu čerpadel a také ekologickou likvidaci původní jednotky York. Po dokončení všech prací byl modernizovaný klimatizační systém úspěšně uveden do provozu k plné spokojenosti zákazníka.

  • Typ stroje: Blue box Kappa V Evo 33.2
  • Celkový chladící výkon: 470kW
  • Místo instalace: Tlumačov
  • Termín realizace: 1/2015
Další reference
Úvod :: Duraline Tlumačov

© 1996 - 2024 Blue team s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky vytvořil MarMal.cz - tvorba webových stránek