Historie firmy Blue team dříve S&S klimatizace

Historie společnosti Blue team, s.r.o. (dříve S&S klimatizace) sahá do roku 1996. Vznik firmy byl vyvolán pozitivním ekonomickým vývojem a zvyšující se poptávkou po produktech z oblasti klimatizace a vzduchotechniky. Základním pilířem a nosným programem firmy je spolupráce s dnes již tradičním výrobcem klimatizačních zařízení, italskou firmou Blue Box.

Víte že ...

Firma Blue team (dříve S&S klimatizace) je jedna z nejstarších firem zabývajících se klimatizací v ČR. Máme za sebou již přes 18 500 instalací klimatizačních zařízení.

Blue team se z počátku orientovala na dodávky nových zařízení pro klimatizaci velkých investičních celků a jejich následnou údržbu. S narůstajícím počtem instalovaných klimatizací však rostla poptávka i po doprovodných službách, dodávkách navazujících profesí a alternativních dodávkách komerční i bytové klimatizace. Na poptávku společnost reagovala zejména rozšiřováním servisního zázemí a příjímáním odborného personálu. Iniciovala vznik sesterských společností se zaměřením na topení, trubní rozvody, měření a regulaci a projekci.

Největší změny v historii firmy přišli začátkem roku 2014, kdy došlo ke změně názvu z S&S klimatizace na Blue team a změnila se i adresa sídla. Podrobnosti o změně názvu společnosti.
S novým jménem přichází i rozšíření služeb, které nabízíme našim klientům.

S ohledem na pozitivní  ekonomický vývoj, spokojenost zákazníků, zvyšující se poptávku po službách společnosti a v neposlední řadě na tradici se Blue team, s r.o. stala významným hráčem v oblasti klimatizace na českém trhu.

Jste zde: Home Úvod Historie společnosti

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam