Tepelná čerpadla Blue box

Italský výrobce Blue Box vyrábí kromě široké škály klimatizačních zařízení také celou řadu velmi kvalitních tepelných čerpadel. V nabídce jsou jak tepelná čerpadla vzduch / voda, tak i voda / voda. Níže uváděné výrobky jsou od svého vývoje určeny primárně jako tepelná čerpadla, čemuž odpovídá i jejich konstrukce. Blue Box má v nabídce i další zařízení, která mohou pracovat v režimu "tepelné čerpadlo". Pokud byste chtěli o těchto produktech vědět více, neváhejte a kontaktujte nás!

Tepelná čerpadla vzduch / voda

tepelne-cerpadlo-bb-geyserTepelné čerpadlo GEYSER
Je vyráběno v 7 velikostech v topném rozsahu 10 - 37 kW tepelného výkonu. Používá ekologické chladivo R407c, které je nejvhodnější pro tepelná čerpadla. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné pro rodinné domy a menší komerční objekty. Tepelné čerpadlo je schopné pracovat až do -20°C. Maximální teplota vody je 65°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce.

Podklady ke stažení:
katalogový list Geyser - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,7 MB)


tepelne-cerpadlo-bb-geyser-maxTepelné čerpadlo GEYSER MAX
Je vyráběno ve 3 velikostech v topném rozsahu 31 - 65 kW tepelného výkonu. Používá ekologické chladivo R407c, které je nejvhodnější pro tepelná čerpadla. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné zejména pro komerční objekty. Tepelné čerpadlo je schopné pracovat až do -20°C. Maximální teplota vody je 65°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce. Navíc lze objednat v nízkohlukovém provedení.

Podklady ke stažení:
katalogový list Geyser max - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,31 MB)


Tepelné čerpadlo TAUtepelne-cerpadlo-bb-tau
Je vyráběno v 10 velikostech v topném rozsahu 10 - 40 kW tepelného výkonu. Tepelné čerpadlo používá moderní ekologické chladivo R410a. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné zejména pro rodinné domy a menší komerční objekty. Tepelné čerpadlo je schopné pracovat až do -15°C. Maximální teplota vody je 60°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce.

Podklady ke stažení:
katalogový list Tau - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,74 MB)


tepelne-cerpadlo-bb-tau-maxTepelné čerpadlo TAU MAX
Je vyráběno ve 3 velikostech v topném rozsahu 46 - 65 kW tepelného výkonu. Používá moderní ekologické chladivo R410a. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné zejména pro komerční objekty. Tepelné čerpadlo je schopné pracovat až do -15°C. Maximální teplota vody je 60°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce. Navíc lze objednat v nízkohlukovém provedení.

Podklady ke stažení:
katalogový list Tau Max - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,16 MB)


Tepelná čerpadla voda / voda

tepelne-cerpadlo-bb-core-a-core-maxTepelné čerpadlo Core
Je vyráběno ve 14 velikostech v topném rozsahu 5 - 39 kW tepelného výkonu. Používá moderní ekologické chladivo R410a. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné zejména pro rodinné domy či komerční objekty, které mají dostatečný zdroj vody, jelikož je to hlavní tepelný zdroj tohoto čerpadla. Maximální teplota vody je 60°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce. Navíc lze objednat v nízkohlukovém provedení.

Podklady ke stažení:
katalogový list Core - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,89 MB)


tepelne-cerpadlo-bb-core-a-core-maxTepelné čerpadlo Core Max
Je vyráběno v 8 velikostech v topném rozsahu 45 - 111 kW tepelného výkonu. Používá moderní ekologické chladivo R410a. Toto kompaktní čerpadlo je vhodné zejména pro větší budovy a komerční objekty, které mají dostatečný zdroj vody, jelikož je to hlavní tepelný zdroj tohoto čerpadla. Maximální teplota vody je 60°C. Široká možnost vybavení a příslušenství - hydraulický modul s čerpadlem či bez, možnost i akumulační nádrže, vše integrováno přímo v jednotce. Navíc lze objednat v nízkohlukovém provedení.

Podklady ke stažení:
katalogový list Core Max - (jazyk - EN, formát - pdf, velikost 1,89 MB)

 

Jste zde: Home Tepelná čerpadla Tepelná čerpadla Blue box

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam