Prodej tepelných čerpadel

Nabízíme široké portfolio tepelných čerpadel všech variant. Naše firma od počátku své existence je úzce spojena s italským výrobcem Blue Box. A z toho vychází i naše hlavní nabídka tj. klimatizace a chlazení Blue Box. Postupem času jsme rozšířili portfólio výrobců o další renomované zahraniční i tuzemské firmy.

Tepelná čerpadla Blue Box a Ferolli

Prodej a dodávky tepelných čerpadel  Blue Box a Ferolli. Jedná se o kompletní sortiment tepelných čerpadel těchto italských výrobců. V nabídce se nachází tepelná čerpadla voda / voda a vzduch / voda. 

Tepelná čerpadla vzduch - voda

Tepelná čerpadla vzduch / voda nabízíme od předních výrobců jako jsou Toshiba, LG, Sinclair a další. Tato tepelná čerpadla jsou vhodná zejména do rodinných domů a menších administrativních budov (kanceláře, provozovny, dílny a další), a to díky snadné montáži a také atraktivní ceně.

Cenové kalkulace a nabídky

Všechny cenové kalkulace a nabídky na tepelná čerpadla Vám zhotovíme zcela zdarma. A co potřebujeme vědět abychom Vám mohli cenovou kalkulaci zaslat? Buď přesnou technickou specifikaci nebo  projektovou dokumentaci. V případě že nic takového nemáte, naši technici Vás kontaktují a zeptají se na potřebné podrobnosti. Další na řadě je obhlídka na místě instalace přímo naším technikem, který vymyslí vhodné technické řešení a vše zpracuje do cenové nabídky.

Jste zde: Home Služby Prodej tepelných čerpadel

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam