Rádi se pochlubíme. Jsme na svoji práci hrdí!

skoda-mlada-boleslav

Škoda Mladá Boleslav

Desítky dodaných klimatizačních jednotek Blue Box od roku 1996 do současnosti. Za tuto dobu se klimatizační jednotky Blue Box staly ve Škodovce technickým standartem.

letohradek-hvezda

Letohrádek Hvězda

Dodávka a montáž přesné klimatizace Blue Box OEDA 50 2ks a OEDA 80 2ks a UEDA 80. Jednotky jsou určeny pro prostory výstavního archivu a musí kromě požadované teploty držet i potřebnou vlhkost.

malostranska-beseda

Malostranská beseda

Dodávka a uvedení do provozu 2ks klimatizačních jednotek Blue Box EPSILON CF LE 12.5 a 1ks EPSILON CF ST 12.5. Jednotky jsou umístěny v podkroví objektu a chladí prostory sálu Malostranské besedy.


o2-telefonica

O2 Telefonica

Dodávka 4ks výrobníků studené vody Blue box ZETA FC ST LN 522 pro Pražskou pobočku a dalších 5ks jednotek Blue Box KAPPA V FC 120 4ks a KAPPA V 27.2 ST FC LN v Hradci Králové.

ministerstvo-zahranici

Ministerstvo zahraničních věcí

Dodávka a montáž 5ks klimatizačních jednotek Blue Box ALFA 161 ST1PS a EPSILON 35 ST1PS a také jedné sálové jednotky Datatech. Na všech jednotkách je prováděn servis.

arkady-pankrac

OD Arkády Pankrác

Dodávka a uvedení do provozu klimatizačních jednotek Blue box ZETA 2002 ST1PS 8.2 a 3ks jednotek EPSILON ST1PS 20, 25 a 30. Jednotky klimatizují jednotlivé obchody v tomto nákupním centru.


filosoficka-fakulta-praha

Filosofická fakulta Praha

Dodávka a montáž klimatizace Blue Box ZETA 2002 LE 4.2 a EPSILON 35. Součástí dodávky bala kompletní realizace VZT, topení a MaR.

letiste-vaclava-havla

Letiště Václava Havla

V areálu Pražského letiště jsme dodávali a montovali tyto jednotky Blue Box OMEGA V ECHOS 41.2 2ks, SIGMA 2002 LC 14.4, KAPPA V ECHOS 32.2 LN 2ks

pravnicka-fakulta-praha

Právnická fakulta Praha

Budoucí právníci studují v klimatizovaných učebnách. Klimatizace Blue Box MU 161 a podstropní Fan coily GEA, zajistí studentům příjemné klima, takže potit se budou už jen z neznalosti.


divadlo-hybernia

Divadlo Hybernia Praha

Dodávka a montáž klimatizace Blue Box SIGMA 2002 20.4 LN. Klimatizace chladí ve dvou výkonových stupních. Přes noc nabíjí ledobanky a přes den klimatizuje divadlo.

kimberly-clark-jaromer

Kimberly Clark Jaroměř

Dodávka a montáž klimatizace Blue Box OMEGA 4ks pro výrobní haly, klimatizace Blue Box KAPPA V EVO 51.2 pro administrativní budovu a další...

cez-praha

ČEZ Praha Duhová

Postarali jsme se o příjemné klima v kancelářích klimatizací Blue box KAPPA V LN 46.2. O technologii a IT sály se stará klimatizace Blue Box KAPPA V FC 1202.

Jste zde: Home Reference

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam