bytová Klimatizace Sinclair

logo-klimatizace-sinclairSinclair je tradiční výrobce klimatizací určených jak pro domácnosti (byty, domy a další), tak i pro větší instalace v komerční sféře. Sortiment společnosti Sinclair je velmi široký a nabízí vše od mobilních klimatizací, čističek vzduchu, odvlhčovačů, splitových klimatizací až po komerční SDV systémy.

Velký důraz klade Sinclair na vývoj a testování všech svých produktů, čímž je zaručena vysoká úroveň kvality a spolehlivosti. Klimatizace SINCLAIR odpovídají evropským normám a předpisům, které zaručují bezpečný provoz. Našim zákazníkům nabízíme prodej, poradenství a odborný servis klimatizací Sinclair po celé České republice. Na těchto stránkách naleznete podrobné informace o klimatizacích Sincliar. U jednotlivých produktů naleznete nejen technická data, ale můžete si stáhnout i uživatelské manuály a příručky.

klimatizace do bytu, domu a kanceláří

Jedná se o rezidenční klimatizace, kam spadají především nástěnné klimatizace vhodné pro montáž do domácností či menších kanceláří. Ale také jednotky kazetové, podstropní či kanálové. Klimatizační jednotky ze série Matrix jsou navíc vhodné i pro použití do technických prostor (serverovny, IT sály atd.), jelikož jsou určené pro celoroční provoz chlazení až do - 15 °C venkovní teploty. V současné době jsou již veškeré klimatizace vybaveny inverterovou technologií, čímž je zaručen nejen ekonomičtější provoz, ale i komfortnější regulace výkonu klimatizace.

Multisplit klimatizace

Flexibilní klimatizační multi system nabízí možnost na jednu venkovní jednotku připojit až 5 ks vnitřních jednotek v požadovaném provedení. K dispozici jsou vnitřní nástěnné klimatizace, kazetové klimatizace, kanálové klimatizace a parapetně-podstropní klimatizace. Rozsah chladicího výkonu venkovních jednotek je od 5kW do 13,9kW a vnitřních jednotek je od 2,1kW do 7,1kW. V případě, že celkový jmenovitý výkon vnitřních jednotek přesáhne jmenovitý výkon venkovní jednotky, je možné že vnitřní jednotky nedosáhnou požadovaného výkonu. Nicméně celý systém i nadále pracuje, pouze v některých případech (souběh všech vnitřních jednotek) sníží u některých vnitřních jednotek max. chladicí výkon.

multi-split-system

Komerční klimatizace

Komerční systém SINCLAIR SDV IV nabízí komplexní řešení klimatizování budov. Široká paleta modelů, provedení a výkonových řad vnitřních klimatizačních jednotek nabízí nekonečné možnosti kombinací, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Více podrobností o klimatizaci Sinclair SDV.

Ukázkové reference klimatizace do bytu a kanceláře

klimatiace-skola-prosekKlimatizace Sinclair v kancelářích základní školy na Proseku

Kompletní realizace dvou nástěnných klimatizací Sinclair. Vnitřní jednotky umístěné v ředitelně a v kanceláři. Venkovní jednotky umístěné na střeše budovy na betonové konstrukci. Součástí realizace byla montáž Cu rozvodů chladiva, odvod kondenzátu a silový přívod elektřiny ke klimatizačním jednotkám. Cu potrubí bylo vedeno nepoužívaným světlíkem přímo na střechu, společně s potrubím byl veden i kondenzát ven na střechu objektu a zde sveden do nejbližšího svodu. Celková doba realizace 2 dny.

Více fotek z realizace ...


Klimatizace Sinclair informace ke stažení:

 •  - katalogový list nástěnné klimatizace Element (velikost souboru pdf 2,4 MB)
 •  - katalogový list nástěnná klimatizace Matrix (velikost souboru pdf 4 MB)
 •  - katalogový list kazetové klimatizace
 •  - katalogový list parapetně podstropní klimatizace
 •  - katalogový list kanálová klimatizace
 •  - katalogový list klimatizační multisplit systém
 •  - katalogový list kondenzační jednotky
 •  - katalogový list mobilní klimatizace, odvlhčovače a čistička vzduchu

Pokud Vás zaujala naše nabídka klimatizačních výrobků Sinclair, neváhejte a kontaktujte nás! Rádi Vám vypracujeme zcela zdarma nezávaznou nabídku na požadovanou klimatizaci, či zpracujeme možné technické řešení.

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

 • Klimatizace do bytu
 • Blue box - klimatizace a chlazení
 • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
 • Servis a opravy klimatizace
 • Instalace a montáže klimatizace
 • Naše řešení na míru
 • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam