Klimatizace a chlazení Blue Box

Rozsah využití klimatizací Blue Box je od komerční sféry jako jsou rodinné domy, byty, budovy administrativního charakteru, banky, hotely až po klimatizaci průmyslových objektů, nemocničních komplexů a multifunkčních center. Zde je v převážné míře využíván standardní výrobní program.klimatizace-blue-box-omega
Samostatnou kapitolu tvoří průmyslové a potravinářské chlazení, klimatizace datových center, chlazení průmyslových strojů apod. Tyto aplikace jsou obvykle jedinečné a specifické svým řešením.

Společnost Blue Box byla založena jako rodinná firma v roce 1986, zaměřená na výrobu velkokapacitních klimatizačních zařízení. Díky revolučnímu projektu s využitím šroubových kompresorů v klimatizaci a jejich aplikaci ve vlastních zařízeních zaznamenává v roce 1987 firma obrovský úspěch, díky tomu i rychlý růst a stává se prvním výrobcem v Itálii, který využil výhody svého výrobku a významně tak ovlivnil celé průmyslové odvětví.

klimatizace Blue Box v čr

Společnost Blue Box Group po celou dobu své existence systematicky pracuje na tvorbě celosvětové prodejní, servisní a distribuční sítě svých výrobků. V České republice zpočátku spolupracovala s americkým výrobcem YORK Ltd., pod jehož logem také výrobky uváděla na trh. Od roku 1996 jsou prodej, servis a prezentace výrobků Blue Box zajišťovány prostřednictvím společnosti S&S klimatizace s r.o., která se na tohoto výrobce výhradně a dlouhodobě specializuje a poskytuje jak uživatelům, tak investorům, nebo projektantské veřejnosti maximální podporu a servis při řešení provozních záležitostí, při koordinaci nových dodávek, nebo konzultace a dokumentaci při tvorbě nových instalací.

Klimatizace Blue Box v číslech

20 let na trhu v České republice
386 instalací na území České republiky
478 jednotek Blue Box dodaných na území ČR (nezahrnuje jednotky fan coil)
462 spokojených zákazníků v České republice
5 kW - 1750 kW rozsah chladících výkonů dosažitelných jedním strojem Blue Box
5 kW - 865 kW rozsah topných výkonů dosažitelných jedním strojem Blue Box
14 - systémových řešení klimatizačními jednotkami Blue Box v základním výrobním programu
60 -  typových řad sériově vyráběných klimatizačních jednotek Blue Box
568 - modifikací typových řad sériově vyráběných klimatizačních jednotek Blue Box
2860 - prvků volitelného příslušenství typových řad sériově vyráběných klimatizačních jednotek Blue Box
Nekonečný počet technických řešení „šitých na míru“ specifickým potřebám zákazníků.

Klimatizace Blue Box - reference

klimatizace-blue-box-kimberlyKimberly Clark - Jaroměř
Dodávka a montáž blokové chladicí jednotky Blue Box KAPPA V ENERGY EVO 51.2 o celkovém chladícím výkonu 495kW. Součástí dodávky byla montáž trubních rozvodů chladící vody včetně dopojení na stávající systém. Klimatizace Blue Box je určena pro chlazení administrativní části budovy výrobního závodu v Jaroměři. Na všech jednotkách je pravidelně prováděn naší firmou servis.

více fotek z realizace


klimatizace-blue-box-olsanskaO2 Praha Olšánská
Dodávka 3ks klimatizace Blue Box ZETA FC ST LN 522 a 1 ks klimatizace Blue Box ZETA ST2PS/LN FC 13.2. Jednotky vyrábí chladicí vodu pro telekomunikační a počítačové sály telefonního operátora O2. Celkový chladicí výkon všech 4 ks klimatizace Blue box je 515 kW. Na všech jednotkách je pravidelně prováděn naší firmou servis.

více fotek z realizace

Více informací o klimatizacích blue box

Pokud chcete vědět více informací o klimatizacích Blue Box podívejte se na náš specializovaný web www.blueboxcr.cz, kde najdete kompletní informace, od historie firmy Blue Box až po současnost. Naleznete zde kompletní sortiment jak klimatizací Blue Box, tak tepelných čerpadel a také průmyslového chlazení.

Ke stažení - reklamní letáky klimatizace Blue box

Jste zde: Home Klimatizace a chlazení Klimatizace Blue Box

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam