Fan coily Eurapo

fan-coily-eurapoItalský výrobce Eurapo se specializuje na výrobu především jednotek fan coil, které jsou určeny jak pro klimatizaci, tak i pro vytápění, ke kterým poskytuje širokou škálu příslušenství a vybavení. Tyto jednotky jsou vyráběny v mnoha provedeních dle potřeby a přání zákazníků.

Standartní jednotky fan coil

Fan coily Sphera jsou moderní designové jednotky vhodné jak pro vytápění, tak i pro chlazení. Vyrábí se pro 2 a 4trubkové systémy ve výkonových  kapacitách od 0,8 kW do 3,52 kW. Díky svému designu jsou určeny přímo do moderních interiérů.

fancoil-eurapo-sphera

Fan coil Sigma s krytem je vhodný jak pro vytápění, tak i pro chlazení. Vyrábí se pro 2 a 4trubkové systémy ve výkonových kapacitách od 0,6 kW do 13,2 kW.

fancoil-eurapo-sigma

Fan coil Prisma je jedinečný především díky svému tvaru. Je vhodný jak pro vytápění, tak i pro chlazení. Vyrábí se pro 2 a 4trubkové systémy ve výkonových kapacitách od 0,6 kW do 3,58 kW.

fancoil-eurapo-prisma

Fan coil Low body je unikátní díky své snížené výšce, a proto se hodí pro instalace, které vyžadují kompaktní rozměry zařízení. Je vhodný jak pro vytápění tak i pro chlazení a vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonových kapacitách od 0,6 kW do 3,58 kW.

fancoil-eurapo-lowbody

Fan coily Concealed jsou vyráběny pouze bez opláštění a jsou určeny pro skrytou instalaci. Jsou vhodné jak pro vytápění, tak i pro chlazení, vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonových kapacitách od 0,6 kW do 13,2 kW.

fancoil-eurapo-concealed

Vysokotlaké kanálové jednotky fan coil

Fan coily CH/H - kompaktní kanálová jednotka FC určená pro skrytou instalaci. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech od  2,6 kW do 8,07 kW. Je vhodná jak pro chlazení, tak i pro topení.

Fan coily EBH - vysokotlaká kanálová jednotka určená pro chlazení a topení. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech 3,2 kW až 23,31 kW.

Fan copily EBH-EDS - kanálové jednotky určené pro horizontální instalaci. Díky vysokému statickému tlaku až 250 Pa jsou určeny zejména pro velké instalace. Použití jak pro chlazení, tak i pro topení.

vysokotlake-fancoily-eurapo

Kazetové fan coily

Kazetové fan coily UCS -  jsou vhodné díky svým rozměrům 600 x 600mm do všech minerálních podhledů či sádrokartonových podhledů. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech od 1,3 kW do 4,75kW. Použití je vhodné jak pro chlazení, tak i pro topení.

Kazetové fan coily UCS/M -  jsou designovou variantou základního modelu UCS. Hodí se všude, kde je kladen důraz kromě funkčnosti i na estetiku. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech od 1,3 kW do 4,75kW. Použití jak pro chlazení, tak i pro topení.

Kazetové fan coily UCS/H -  jsou vyráběny bez kondenzátního čerpadla. Fan coil je konstruován tak, aby kondenzát odtékal samospádem. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech od 1,3 kW do 4,75kW. Použití jak pro chlazení tak i pro topení.

Kazetové fan coily UCS 900 -  jsou díky svým rozměrům 900 x 900mm výkonnější a používají větší a tišší ventilátory. Jsou určeny do všech typů podhledů. Vyrábí se pro 2 a 4 trubkové systémy ve výkonech od 3,9 kW do 10,78  kW. Použití jak pro chlazení tak i pro topení.

kazetove-fan-coily-eurapo

Široké příslušenství k fan coilům Eurapo

Italský výrobce Eurapo nabízí širokou škálu příslušenství a náhradních dílů k jednotkám fan coil. Přehled nejčastěji používaného příslušenství:

 • kondenzátní čerpadla
 • uzavírací a regulační ventily
 • VZT nástavce pro jednotky FC
 • elektrické topení
 • ovladače a termostaty
 • OMNIBUS karty a ovladače
 • barevné kryty dle požadavku zákazníka
 • a další

Pokud potřebujete více informací o jednotkách FC Eurapo neváhejte nás kontaktovat.

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

 • Klimatizace do bytu
 • Blue box - klimatizace a chlazení
 • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
 • Servis a opravy klimatizace
 • Instalace a montáže klimatizace
 • Naše řešení na míru
 • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam