Chytrá řešení nejen Klimatizce

Zvažuijete klimatizaci? Využijte její potenciál na plno! Klimatizace chladí, ale umí i topit, větrat i čistit vzduch. Proč nevyužít všech těchto vlastností. Nechte si zpracovat technické řešení včetně cennové kalkulace. V rámci středočeského kraje je vypracování chytrého řešení a nabídka zcela zdarma!
Co to jsou ta chytrá řešení. Variant, jak klimatizaci udělat je mnoho. Při návrhu se snažíme brát v úvahu jak Vaše požadavky a přání, tak i technické možnosti zařízení. Výsledkem je návrh technického řešení které Vám zajistí maximální komfort.

 

Řešení klimatizace v různých objektech

Aby jste získali představu jak lze klimatizaci instalovat, připravili jsme pro Vás pár názorných příkladů.

Ukážeme si několik způsobů, jak řešit klimatizaci v bytě, domě či kanceláři. A nezůstaneme jenom u splitové klimatizace. Ukážeme si, jak řešit administrativní budovy, technické prostory jako jsou serverovny či IT a telekomunikační sály, ale i průmyslové instalace. A nezůstane jen u klimatizace. Pokusíme se Vám nastínit možnosti komplexního řešení  topení / chlazení daného objektu.

Klimatizace na klíč

Jelikož při instalaci klimatizace je zapotřebí více profesí, dle složitosti a typu montáže, rozhodli jsme se našim klientům usnadnit život a všechno potřebné "schovat" do jednoho celku. Nemusíte již řešit případné stavební úpravy, instalatérské práce, přívod elektřiny a další. Nabízíme možnost montáže klimatizace takzvaně "na klíč". Zajistíme vše potřebné a Vám předáme hotové dílo.

Jak to celé probíhá?

 • obhlídka na místě - navštíví Vás náš technik, který na místě provede zaměření. Popovídáme si o Vašich představách a požadavcích a na základě těchto informací Vámnavrhneme ideální řešení. Tato obhlídka je v rámci Prahy a středočeského kraje zdarma. (mimo zmíněnou lokalitu po vzájemné dohodě)
 • cenová kalkulace - po obhlídce Vám vypracujeme na navržené technické řešení (i více variant) konečnou cenovou nabídku, včetně všech potřebných profesí, pokud si to budete přát. Cenové kalkulace děláme zcela zdarma i za cenu toho, že zakázka nebude realizovaná.
 • objednávka - v případě Vašeho zájmu připravíme veškeré administrativní náležitosti. Potvrzení objednávky, smlouva o dílo v dohodnutém rozsahu.
 • montáž klimatizace - v dohodnutém termínu k Vám přijede technik s montéry, kteří provedou potřebnou instalaci zařízení. V případě potřeby budou následovat ostatní profese. Všichni montéři jsou zvyklí dělat v prostorech, kde se bydlí či pracuje, a proto jsou vybaveni krycími foliemi a dalším ochranným materiálem. Samozřejmostí je, že po práci provedou běžný úklid. Co je potřeba zajistit pro montáž klimatizace?
 • ostatní profese - v určitých typech instalace klimatizace je zapotřebí i další profese jako jsou elektrikáři, instalatéři, sádrokartonáři a další. O nic se nemusíte starat, vše zařídíme a zajistíme, tak aby výsledkem byl funkční celek
 • předání díla a zaškolení - po dokončení všech dohodnutých prací a odzkoušení funkce, Vám celé dílo předáme včetně potřebné dokumentace. Samozřejmostí je i zaškolení obsluhy, vysvětlení základních pojmů a poučení o základní údržbě.
 • servis klimatizace - jelikož je klimatizace relativně složité technické zařízení je na něm potřeba provádět pravidelný odborný servis, stejně jako třeba na Vašem autě.

Klimatizace, tepelné čerpadlo a vzduchotechnika do RD

Nabízíme kompletní řešení TZB Vašeho rodinného domu od tepelného čerpadla jako zdroje ÚT a TUV, klimatizace pro horké letní měsíce, vzduchotechniky pro zdravé větrání, až po využití solárních panelů pro ohřev vody. V létě využijeme přebytkové teplo z klimatizace například pro ohřev Vašeho bazénu. Využijte moderní technologie pro příjemné a zdravé bydlení! Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

Mám zájem o chytré řešení

Jste zde: Home Chytrá řešení

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

 • Klimatizace do bytu
 • Blue box - klimatizace a chlazení
 • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
 • Servis a opravy klimatizace
 • Instalace a montáže klimatizace
 • Naše řešení na míru
 • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam