Společnost Blue team

Společnost Blue team je firmou s ryze českým kapitálem bez podílu jakékoliv zahraniční firmy. Na českém trhu působíme od roku 1996. Sídlo firmy bylo téměř 20 let v Praze – Radotíně, avšak od 1. 2. 2014 nás najdete ve zcela nových prostorách v Černošicích, kde máme potřebné a naprosto vyhovující zázemí ke splnění všech Vašich požadavků z oblasti klimatizace, chlazení a tepelných čerpadel. MAPA

sidlo-firmy-sas-klimatizace

Blue team byl již od svého vzniku úzce spjat s italským výrobcem klimatizace a chlazení Blue Box. Postupem času jsme se stali výhradním dovozcem klimatizace Blue Box pro Českou republiku. V současné době jsme rozšířily portfolio svých výrobků o dalšího italského výrobce Ferolli.

Firma Blue team nabízí svým klientům odborné komplexní služby v oboru chlazení a klimatizace. Specializujeme se na klimatizační zařízení Blue Box a Ferolli, ale abychom pokryli požadavky svých zákazníků, rozšířili jsme dodávky i na další klimatizační zařízení, a to zejména do oblasti bytové a komerční klimatizace a také VRV systémů.
V oblasti residenční a komerční kliatizace nabízíme výrobky předních výrobců jako jsou Toshiba, Samsung, Lg či Sinclair.

Změna názvu a sídla

nove-sidlo-blueteamZcela největší změnou si naše firma prošla začátkem roku 2014. Kromě změny vlastnické struktury, jsme se přestěhovali do nových prostor v Černošicích. Nejviditelnější změna je ovšem změna názvu. Z S&S klimatizace  na Blue team, s.r.o. Více o změně názvu ...


Víte že ...

Firma Blue team (dříve S&S klimatizace) je jedna z nejstarších firem zabývajících se klimatizací v ČR. Máme za sebou již přes 18 500 instalací klimatizačních zařízení.

Nové služby pro firmy i fyzické osoby

Se změnou jména a vlastnické struktury, přicházíme i s novými službami. Jedná se zejména o dodávky a montáže nových výrobků  firmy Ferolli. Jde zejména o klimatizace a tepelná čerpadla tohoto italského výrobce. Zcela novou službou je pak půjčovna klimatizací. V naší půjčovně nabízíme možnost pronájmu zejména  mobilních klimatizací. Ale k zapůjčení máme i  odvlhčovače a čističky vzduchu od známého výrobce Sinclair.

Jste zde: Home Úvod O společnosti

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam