Změna jména

Zmenili jsme se na Blue team

ZMĚNA JMÉNA

S&S klimatizace spol. s r.o. prochází zásadní změnou. Po změně v majetkové struktuře společnosti dochází ke změně obchodního názvu. Současnou značku S&S klimatizace spol. s r.o. nahrazuje nové jméno firmy BLUE TEAM s.r.o..

Z Radotína do Černošic

Další novinkou, která se týká našich zákazníků je změna sídla. Firma se z Radotína, kde působila od roku 1996 až do konce roku 2013, přesunuje do zcela nových, prostornějších kanceláří v Černošicích, kde budeme mít k dispozici větší skladovací plochy, showroom, půjčovnu klimatizací, parkovací místa atd.

Změna jména a změna sídla firmy se stanou účinnými zápisem do obchodního rejstříku v červnu 2014.

Tyto změny se Vás - našich zákazníků a partnerů téměř nedotknou a když, tak především v pozitivním smyslu. To co je zajímavé především, je rozšíření nabídky služeb. V našem portfoliu nyní naleznete nově půjčovnu klimatizace, odvlhčovačů a čističek vzduchu, rozšířenou nabídku servisních služeb a připravujeme internetový obchod. Současně chystáme řadu dalších novinek a rozšíření nabídky prodejního sortimentu.

S novým jménem přichází ruku v ruce také nová firemní identita reprezentovaná především novým logem, grafikou, firemními weby atd. Investicí do této nové identity dáváme najevo, že jsme na své cestě udělali další významný krok a že jsme pro své klienty silným a důvěryhodným partnerem.

PROČ PRÁVĚ BLUE TEAM

Nový název společnosti odkazuje na klimatizace značky Blue Box, které jsme výhradním dovozcem a servisní organizací pro Českou republiku. Personální obsazení našeho týmu zůstává již několik let stabilní a nemění se ani v tomto období změn. Proto druhá část názvu evokuje rodinný charakter a soudržnost naší firmy. Naši zákazníci se mohou i nadále těšit na stejný osobní přístup a servis, jaký měli dosud.

Těšíme se na budoucí spolupráci
Váš Blue team

Jste zde: Home Úvod Aktuality Změna jména

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: + 420 251 511 620
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam google + blueteam