Prodej klimatizace a chlazení

Naše firma je od počátku své existence úzce spojena s italským výrobcem Blue Box. Od této spolupráce se odvíjí i naše základní nabídka tj. klimatizace a chlazení Blue Box. Postupem času jsme rozšířili portfolio výrobců o další renomované zahraniční i tuzemské dodavatele.

Klimatizace a chlazení Blue Box

Prodej a dodávky klimatizace a chladící techniky Blue Box se opírají o kompletní sortiment tohoto italského výrobce. Kondenzační jednotky, chillery, kompaktní jednotky – vnitřní a venkovní provedení, jednotky s odděleným kondenzátorem, jednotky s freecoolingem, přesná klimatizace – stojanové jednotky atd. Kompletní sortiment klimatizací Blue Box najdete na našem specializovaném webu www.blueboxcr.cz

Fan coily Aertesi a Eurapo

Více jak 10 let spolupracujeme s italskými výrobci jednotek FC (fan coil) Aertesi a Eurapo. Sortiment těchto dvou výrobců představuje širokou škálu jednotek FC od obyčejných nástěnných až po vysokotlaké kanálové jednotky. V poslední době jsou velmi žádané také designové fancoily pro náročné interiéry.

V případě, že bychom pro Vás nenalezli vhodný výrobek u těchto dvou výrobců, spolupracujeme i s dalšími dodavateli jako je česká GEA a další.

Kondenzátory a suché chladiče Güntner

Nabízíme dodávky a montáže kondenzátorů, suchých chladičů, dochlazovačů a sběračů chladiva renomované německé firmy Güntner. Také úzce spolupracujeme s výrobci Tino Cabero a Thermokey.

Splitová klimatizace

Prodej rezidenčních a komerčních klimatizací Sinclair, LG, Toshiba a další. Nabízíme kompletní sortiment klimatizací vhodných do domácnosti, kanceláře či administrativní budovy. Pro každý prostor máme vhodné řešení. Chcete vědět víc? Podívejte se na nabídky jednotlivých výrobců:

Cenové kalkulace a nabídky

Všechny cenové kalkulace a nabídky provádíme zcela zdarma. Co potřebujeme vědět, abychom Vám mohli kalkulaci zaslat? Buď přesnou technickou specifikaci, nebo projektovou dokumentaci. V případě, že nemáte k dispozici ani jedno, naši technici Vás kontaktují a sami zjistí potřebné podrobnosti. Nezbytná je dále obhlídka na místě instalace přímo naším technikem, kterou přímo na místě provede náš technik, navrhne vhodné řešení a zpracuje je do nabídky.

Jste zde: Home Služby Prodej klimatizace a chlazení

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: +420 601 699 660
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam