Montáže klimatizace, chlazení, tepelných čerpadel a rozvodů chladu

Jako součást dodávek klimatizace, chlazení a tepelných čerpadel nabízíme Vám, svým klientům, jejich montáž a instalaci. Samozřejmostí je uvedení zařízení do řádného provozu a také odborné zaškolení uživatele. Veškeré montáže provádí zkušení a školení technici či montéři.

Školení technici a zaměstnanci

Všichni naši technici a montéři prochází pravidelně odbornými školeními přímo u výrobců zařízení. Za samozřejmost pokládáme školení o bezpečnosti práce, školení řidičů, svářečské zkoušky, školení revizních techniků, Vyhlášku 50 - elektro a další.
Naši zaměstnanci pravidelně navštěvují školení a přednášky předních dodavatelů klimatizačních zařízení a tepelných čerpadel, účastníme se výstav a seminářů, abychom měli přehled o novinkách v oboru klimatizace, chlazení a tepelných čerpadel.

Technické vybavení

Montážní a servisní technici mají k dispozici kvalitní vybavení k provádění montážních a servisních prací na vysoké odborné úrovni. Na montážní a instalační práce používáme kvalitní materiály od renomovaných výrobců a dodavatelů.
Veškeré montáže, instalace a servisy provádíme v rámci celé České republiky a ve výjimečných případech i za hranicemi ČR.

Jste zde: Home Služby Montáže a instalace klimatiace

Kde nás najdete

 

mapa cr footer

 

Blue team, s.r.o.
U vodojemu 1450
252 28 - Černošice

Služby a produkty

  • Klimatizace do bytu
  • Blue box - klimatizace a chlazení
  • Tepelná čerpadla - prodej, montáž a servis
  • Servis a opravy klimatizace
  • Instalace a montáže klimatizace
  • Naše řešení na míru
  • Projekční a poradenská činnost

Kontaktujte nás

Blue team, s.r.o.

tel: + 420 251 511 620
e-mail: info@blueteam.cz

Sledujte nás

facebook blueteam google + blueteam